Ziemassvētku dāvana sievietēm – izvēlies pārbaudītas vērtības

ziemassvetku-davana-sievietem

Ziemassvētku dāvana sievietēm, īpaši, ja to pasniedz mīļotais vīrietis, var būt patiešām vienkārša, tomēr reizē arī ļoti sarežģīta misija ļoti vienkārša iemesla dēļ.  Daba sievietes  ir apveltījusi ar unikālu spēju iztēloties, kas nozīmē, ka ja prātā jau uzburta aina dāvanai, kādu pati  sev ir iztēlojusies, tad saņemot ko citu, visdrīzāk, jutīs vilšanos un būs dusmīga. Kā “nenošaut” garām un 100% iepriecināt ikvienu sievieti?

Vienmēr noderīgās un intīmās dāvanas  

Patiesībā ir vairākas iespējas iegādāties dāvanu sievietēm, kas gandrīz vienmēr spēs iepriecināt daiļā dzimuma pārstāves. Ja ir zināms precīzs izmērs, vienkāršākais ir iegādāties apakšveļu. Piemēram, ārkārtīgi kvalitatīvo zīda veļu no Victoria’s Secret, kas ar savu īpašo auru patiks arī zīmola dēļ.

Apakšveļa patiešām ir ļoti intīma un kaislīga dāvana, tāpēc svarīgi to saskaņot ar sievietes personību. Apakšveļas unikalitāte slēpjas tajā, ka tā ir ikdienā nepieciešama lieta, kas reizē var kļūt par noslēpumainu un erotisku dāvanu.

Ja sieviete ir praktiska un jūsmo par kvalitatīviem interjera priekšmetiem, arī tie var kļūt par veiksmīgu dāvanu. Tās var būt lietas, kas saistās ar sievietes kā mājas pavarda turētājas lomu. Ideālā gadījumā sieviete varbūt ir teikusi, ka vēlas kādu konkrētu priekšmetu, piemēram, vāzi, lampu vai gleznu. Kvalitatīvas gleznas vienmēr ir laba dāvana, jo tik dārga un pārdomāta dāvana sievietei liksies īpaša un rūpīgi izvēlēta.

Dimanti ir sievietes labākie draugi

Patiešām, gandrīz ikviena sieviete priecāsies Ziemassvētkos zem eglītes atrast dārglietas. Ja vīrietis izvēlas sievietei dāvināt dārglietas, labāk pārliecināties, kāda metāla rotas sieviete nēsā – sudraba, zelta vai bižutēriju. Ideālā gadījumā labāk piezvanīt kādai draudzenei un noskaidrot virzienu. Vai var uzdāvināt dāvanu karti rotu veikalā un abiem kopā turp aizbraukt. Tas radīs vēl intīmāku atmosfēru un tuvību.

Tieši tāpat ir ar smaržām, kas ir klasiska, bet ļoti universāla un vienmēr gaidīta dāvana sievietēm. Ja nevēlies kļūdīties, labāk paskatīties kosmētikas somiņā un uzdāvināt kaut vai smaržas, ko mīļotā lieto pašlaik. Sievietēm patīk arī vannas kosmētika, piemēram, putas, sāls bumbas, ēteriskās eļļas un dažādi komplekti. Kopā ar paša sniegtu pēdu masāžu tā būs arī emocionāla un sirsnīga dāvana. Arī SPA centra apmeklējums nostrādās 100% gadījumos.

Ideāla dāvana sievietēm – vīrieša uzdāvinātais laiks

Sievietes vienmēr novērtēs vīrieša ziedoto un dāvināto laiku. Piemēram, mīlestības vēstule, pašsacerēts dzejolis vai vienkārši paša uzzīmēta kartīte var kļūt par svētku mīļāko dāvanu sievietei. Tas nozīmē, ka vīrietis patiešām vēlas savu mīļoto sievieti iepriecināt un ir gatavs “izkāpt” no savas komforta zonas.

Tā var būt arī vienkārši izcepta piparkūka sirsniņas formā, kas ietīta dāvanu papīrā. Sevišķi apvienojumā ar kādu no iepriekš minētajām dāvanām, šāds svētku komplekts var kļūt neaizmirstams.

Kādu dāvanu saņēmu es

Kā nopratāt, šis raksts bija veltīts Jums, vīrieši! Dāvana sievietēm visbiežāk ir pagrūts uzdevums. Šai sakarā vēlējos pastāstīt arī kādu kuriozu no savas pieredzes.

Vispirms – X puisi, ja Tu šo lasi un sevi atpazīsti – N-E-A-P-V-A-I-N-O-J-I-E-S! Tevis izvēlētā dāvana jau nav galvenais rādītājs tam, kāds cilvēks Tu esi.

Tātad. Mēs bijām nesen pazīstami. Satikāmies pāris reizes kafejnīcā, bijām uz kino. Viņš bija bijis pie manis un es pie viņa. Man patika šī puiša sabiedrība, taču tā arī līdz galam nesapratu, kā es par viņu jūtos uz tālākiem nākotnes plāniem.

Dāvana Ziemassvētkos

Tuvojās Ziemassvētki. Viņam nav lielas ģimenes, tuvas attiecības ir tikai ar mammu. Mammai ir draugs, tādēļ Ziemassvētkus viņam vai nu nesvinēt vai jāatrod cita kompānija. Man ir liela ģimene, draudzējos arī ar māsīcām, brālēniem, tādēļ uz pasvinēšanu uzaicināju arī viņu.

Es gan ilgi par to domāju, jo Ziemassvētki man patiešām nozīmē ģimenes svētkus, taču es joprojām nevarēju pateikt, vai ar šo puisi jutos kā ģimene vai nē. Es noriskēju.

Visu sīkumos nestāstīšu, taču galvenos vilcienos bija tā. Arī mēs ģimenē apdāvinamies, taču katram tiek izlozēts 1 cilvēks no ģimenes. Mēs nepaspējām izlozēt mana kavaliera dāvanas saņēmēju, tādēļ nolēmām, ka viņš pasniegs dāvanu man, un es viņam.

Intīmās dāvanas – intīmai atmosfērai

Apdāvināšanās mūsu ģimenē vienmēr ir publiska. Ko tur daudz stāstīt – viņš man bija nopircis sarkanu mežģīņu apakšveļu… Un es to izvilku visas ģimenes priekšā. Visi zināja, ka dāvana ir no viņa.

Apakšveļai, protams, nav ne vainas, taču ir jāapzinās konteksts, laiks un kur dāvana tiks pasniegta. Tie tomēr bija Ziemassvētki – bērni, omītes, opīši, mammas un tēti, un te pēkšņi – vienas sarkanas kruzuļotas apakšbikses!

Kad no kastītes šo dāvanu izņēmu, man bija ļoti dalītas jūtas – jutos gan nepareizi novērtēta un tai pat laikā tas bija tik amizanti, ka būtu gatava pilnā rīklē zviegt no smiekliem. Visneērtāk es sajutos tēta priekšā. Ar šo puisi es vairāk nesatikos. Protams, nepārprotiet, ne jau šīs dāvanas dēļ! Tomēr tas bija pirmais solis, kā viņš parādīja, ka viņa nolūki nav īpaši nopietni…

Lai skaists un sirsnīgs svētku laiks!

Leave a Comment