XYZ 3D printeris un skeneris vienā!

XYZ Printing izlaiduši savu pirmo all-in-one tipa 3D printeri, kas izmanto 3D lāzera skeneri.

Kamēr citi 3D poligrāfijas uzņēmumi pārdod rokas skenerus vai atsevišķas skenēšanas galdus, XYZPrinting ir kompānija, kura iekļāvusi skenēšanas funkciju pašā printerī, kas vērsta tieši uz parasto patērētāju kategoriju.

Printeris un skeneris – Da Vinci 1.0 AiO (“all-in-one” jeb “viss vienā”) 3D maksā 639 EUR jeb 799 USD. Ienākot tirgū ar tik zemu cenu, šis ir kārtīgs pārbaudījums konkurentiem, kuriem nereti cenas par parastiem 3D printeriem sākas no 800 EUR jeb 1000 USD un uz augšu, nemaz nerunājot par atsevišķa skenera iegādi.

XYZ esencē, piedāvā zemas cenas, patērētāju klases printeri. Piemēram, tās pirmais 3D printeris – Da Vinci 1.0 maksā tikai 399 EUR. Da Vinci AiO printeris arī ļauj pielāgot objekta izmērus, samazinot vai paplašinot tos. Salīdzinājumam, tādas pašas veiktspējas – MakerBot Replicator 3D printeris gozējās 2300 EUR robežās. AiO uzreiz piesaista uzmanību ne tikai savas zemās cenas dēļ un skenēšanas iespējām, bet arī ar savu izsmalcināto izskatu. Visa mehānika ietērpta baltā, gludā kubā, kurā ieskauti gludi zila izskata lodziņi.
Kāds, kam nav pieredzes, varētu īsā laikā iemācīties izmantot šo mašīnu prasmīgi. Programmatūra nav tik sarežģīta salīdzinot konkurentus. Tā ir vairāk vērsta uz parasto patērētāju un izmantojamību. Viens no acīmredzamas izmantošanas veidiem printerim ar 3D skeneri ir iespēja radīt oriģinālus objektus no māla vai citiem materiālu formējumiem atkārtot tos plastmasā. Tas savukārt paver plašas iespējas ne tikai izglītības uzlabošanai, bet arī mikrouzņēmumu attīstībai, kuriem produktu izstrādei nav tik daudz līdzekļu.

XYZ – kompānija, kas tika dibināta tikai 2011. gadā jau spējusi sašūpot tirgu un tās veidotājiem ir spēcīgs instruments, lai izveidotu jaunu.

Šeit XYZ printeris darbībā:

Leave a Comment