VIP auto skola – tāpēc, ka esi pelnījis labāko

vip-auto-skola

Pienācis kārtējā gada septembris, vasara jau ir aiz kalniem, vai drīzāk aiz lietus mākoņiem, bet atvaļinājumā tā arī nav izdevies paceļot. Divdesmit pirmajā gadsimtā, kad Rīga, Londona, Dubaija, Parīze vairs nav nesasniedzami virzieni, nepieciešams tikai laiks, nauda un pareizais transports, kas attur sevi palutināt?

Vajag saplānot visu jau šoruden un tad gan nākamajā gadā atvaļinājums neaizies secen. Taču aizlidot uz kādu valsti jau ir viena lieta, bet Parīzē, Londonā arī jāpārvietojas ar stilu. Šādā situācijā spēs palīdzēt tikai VIP auto skola.

Gandrīz kā privātstundas

Nākamā vasara solās būt patīkama, varētu miermīlīgi gozēties siltos saules staros pie baseina vai jūras krastā, vai beidzot apmeklēt Luvru. Naudu jau var sākt iekrāt, labāk par to parūpēties laikus. Auto skola arī prasa gan naudu, gan laiku, tāpēc labi, ka VIP auto skola piedāvā VIP pakalpojumus, interesanti, kas tie tādi ir? Iespēja mācīties ir jebkurā laikā: dienā, rītā, vakarā, darba dienās, brīvdienās, individuāli vai triju, piecu cilvēku sastāvā. Individuāli mācoties ar pasniedzēju varētu visu apgūt bez pūlēm un steigas, taču kopā jautrāk gan atpūtā, gan mācībās, gan darbā.

Auto skola iedvesmoja uz ļoti labu ideju: jābrauc atpūsties ar draugiem! Izmaksas šādā gadījumā varētu būt lētākas, jautrība garantēta, bez tam apmācības VIP auto skolā kļūtu par īstu piedzīvojumu! Turklāt iespēja izmantot jaunus apmācību transportlīdzekļus šķiet visai vilinoša, kas, starp citu, nav sastopams visur.

Ceturtā populārākā Latvijā

Šī autoskolai ir Autoskola Presto zīmols, kas nozīmē ka tā ir ceturtā populārākā Latvijā. Tik tiešām, šāda auto skola ir pelnījusi uzticību. Ne velti VIP auto skola apgalvo, ka tai ir mūsdienīgs skats uz visu autovadītāju profesionālu sagatavošanu, kas ļauj pārliecinoši apgūt automašīnas vadīšanas mākslu.

Braukt ar mašīnu – tā ir neatkarība

Neparasti novirzījos savā domu lidojumā – sākās viss ar atvaļinājumu un beidzas ar to, ka nepieciešamas auto vadītāju apmācības. No otras puses, ko vēl gaidīt? Autovadītāja apliecība mūsdienās ir nepieciešama tikpat kā izglītība. Pārvietošanās brīvība ir ne tikai patīkams bonuss, kuru ikdienā izmantot, bet nepieciešama lieta darbam, mācībām, atpūtai.

Jau varat iztēloties tās brīnišķīgās izjūtas – pie stūres, nesteidzīgi traukties pa Romas nelielajām ieliņām, brīvi, neierobežoti. Izbaudīt vietējo gaisotni ne jau kā ierastam tūristam, bet iejusties īsta romieša ādā. Labi, ka vēl ir pietiekami laika, lai sapakotu somas, iekrāt līdzekļus, iegūt auto vadītāja apliecību un, protams, apgūt valodas pamatus.

Satiksme Itālijā

Tādi ir mani šodienas lietainie sapņi par tveicīgo vasaru Romā. Mana draudzene, kas jau 7 gadus tur dzīvo, gan stāsta citu pasaciņu. Viņa saka, ka Itālijā ar tikko iegūtām autovadītāja tiesībām gan nav ko darīt. Tur, esot uz vietas, jāpiemācās vismaz kāds mēnesis klāt. Itāļi uz ceļa ir diezgan impulsīvi un agresīvi. Tas ir cits braukšanas stils kā latviešiem.

Braucot ar mašīnu Itālijā, Tev ir jāspēj reaģēt uz dažādajām situācijām vēl ātrāk. Ir jārēķinās, ka itāļi tiecas viens otru apdzīt un, ja Tu to nedarīsi vai vienkārši lēni brauksi, ir iespējams, ka saņemsi necieņu no blakussēdošā  vai aiz Tevis braucošā itāļa. Tas var izpausties gan t.s. pīpināšanā, gan arī rupjos vārdos.

Gājēju dzīve Indijā

Jāsaka, ka jebkurā valstī braukšanas stils var mazliet atšķirties. Īpaši uzmanīgam ir jābūt, piemēram, Indijā. Ja tik daudz ir dzirdēts, ka autovadītāja tiesības var vienkārši nopirkt, tad nav jābrīnās, ka cilvēki brauc kā pagadās.

Vislielākais kuriozs, manuprāt, ir situācijas uz gājēju pārejām. Pēc likuma mašīnām gājēji būtu jāpalaiž pāriet ceļu, taču to tikpat kā neviens nedara. Tikai tad, ja Tu kā gājējs uzsāksi savu gaitu uz pārejas, tikai tad tuvāk esošās mašīnas apstāsies. Šādās valstīs ar noteikumu pārzināšanu vien nepietiks. Katrā valstī nepieciešams apgūt un saprast, kā brauc lielākā daļa satiksmes dalībnieku – to nav iespējams iemācīties auto skolā. To var apgūt tikai ar dzīves pieredzi.

Man līdz tam vēl tālu. Nekas, vismaz man jau ir gatavs rudens depresijas pārvarēšanas līdzeklis. Pie zaļās gaismas apstāties nedrīkst. Kamēr esi jauns – jāapgūst pēc iespējas vairāk.

Leave a Comment