Skaistumkopšanas salons domāts visiem

Skaistumkopšanas-salonsVieta, kur aizmirst par ikdienas rūpēm, kur atstāt raizes un veltīt uzmanību sava ķermeņa un prāta labsajūtas gūšanai. Tas sniedz vienotu un unikālu procedūru kopumu, kurš ir neatņemama dzīves sastāvdaļa tiem, kuri rūpējas par savu iekšējo un ārējo sajūtu balansu.

Atrodiet laimes formulas pavedienu, kas aizvedīs jūs līdz meklētajam – absolūtam mieram un gandarījumam, kad ķermeņa labsajūta vienlaikus savienojas ar atbrīvotā prāta lidojumu.

Dabīgās metodes jau no Kleopatras laikiem

Ikviena cilvēka estētiskos ideālus, kuri laika gaitā ir mainījušies, var piepildīt. Jau Senās Ēģiptes laikā, kurā valdīja Kleopatra, apzināts bija skaistuma ideāls, pēc kura tiecās pati valdniece. Valdniecei bija pašai savs skaistumkopšanas salons, kurā kalpones rūpējās par tās skaistumu un nepieciešamajām procedūrām.

Viņas skaistuma noslēpums bija jaunības saglabāšana, kura tika panākta ar dabīgu produktu izmantošanu visam ķermenim. Tādējādi nebija pamanāmas nevienas pazīmes, kas liecinātu par Kleopatras novecošanos. Žilbinošais ādas tonis un no tās starojošais veselīgums bija viens no lielākajiem valdnieces trumpjiem. Viņas virzienā nebija vērstu vienaldzīgu acu skatienu.

Mūsdienās viss strauji mainās

Mūsdienās modes un skaistumkopšanas salona tendences atrodas pastāvīgā mainībā, tāpēc profesionāliem meistariem jābūt modriem un jāpiedāvā viss aktuālākais un svaigākais. Dabīgais skaistums ir visa pamatā, jo tas ir mūsu personības tiešais atspulgs, ko varam papildināt un akcentēt katru dienu.

Vesela āda izstaro dabisko spožumu, kuram nav nepieciešamas kosmētikas grēdas, bet gan veselīga ādas kopšana un uzturēšana, ko lieliski papildina kvalitatīvu kosmētisko līdzekļu izmantošana.

21.gs. cilvēka dzīves ritms ir steidzīgs un nevienmērīgs, jo mēs dzīvojam tādā laikmetā, kurā cenšamies paspēt izdarīt visu un vēl vairāk. Tiekšanās pēc ikdienas mērķu sasniegšanas mēdz aizēnot mūsu dzīves kvalitātes rādītājus – pašu ķermeni un tā veselības stāvokli. Tomēr mēs esam atbildīgi ne tikai citu, bet arī paši savā priekšā.

Skaistums nāk no iekšienes

Skaista āriene reti kad var būt tad, ja cilvēka iekšiene ir nesakārtota, nemiera pilna un viņš piekopj neveselīgu dzīves veidu. Gēni dod daudz, taču, ja par tiem kārtīgi nerūpējas, arī to labās īpašības lēnām paplēn.

Es esmu lielisks piemērs. Līdz 25 gadu vecumam es varēju ēst tik pat kā vienalga ko. Pumpas metās ļoti reti, tikai mēnešreižu laikā un tie čipši un šokolādes man ”labumā negāja”. Man bija ļoti laba vielmaiņa, turklāt es biju labā formā, jo skolas gados nodarbojos ar tautas dejām.

Taču vēlāk vielmaiņa pasliktinājās un man nācās sākt dzīvot pa jaunam. Nācās nedaudz ierobežoties savā ēdienkartē, iet vairāk svaigā gaisā un nodarboties ar sportu. Taču pumpas man metās tik un tā. Nesapratu, kas par lietu, tāpēc pirmo reizi mūžā apmeklēju kosmetologu.

Vai tu zini savu ādas tipu?

Agrāk likās, ka skaistumkopšanas saloni ir domāti tikai tām dāmām, kam nav nekā labāka ko dzīvē darīt – tām, kuru lielākās raizes ir ataugušas matu saknes vai izkritušas skropstas. Tomēr priecājos, ka arī es turp aizgāju. Kosmetologs noteica ādas tipu. Izmantojot tieši manam ādas tipam nepieciešamos līdzekļus es atkal ieguvu tīru sejas ādu.

Rūpēm par ķermeņa labsajūtu skaistumkopšanas salonā atvēlēta īpaša vieta. Skaistums ir galvenā vērtība, kas nāk komplektā ar mieru un harmoniju to vairojot. Ķermeņa skaistumkopšanas rituāli ļaus manīt ne tikai acīmredzamus uzlabojumus vizuālajā izskatā, bet arī vairos mirdzumu acīs un prātā, ļaujoties vieglumam un brīvības sajūtai.

Jo labāk jutīsimies savā ķermenī, jo pilnvērtīgāk spēsim izmantot savas profesionālās prasmes, būsim atvērtāki komunikācijai un saziņai ar apkārtējiem. Galvenais ieguvums būs harmoniska saskaņa pašiem ar sevi. Tikai būdami pārliecināti un apmierināti, varam dzīvot kvalitatīvu un pilnvērtīgu dzīvi. Par dažādām procedūrām un to, ko vari darīt mājās, lai izskatītos un justos labāk, iespējams izlasīt noslēpumainās skaistuma dievietes Nofretes blogā: http://nofretepro.lv/blog.

Pārliecība par savu skaistumu vairo arī panākumus profesionālajā un privātajā dzīvē. Cilvēks kļūs mērķtiecīgāks, neatlaidīgāks un virzīsies uz priekšu. Simpātisks un apmierināts cilvēks būs patīkams apkārtējiem un radīs par sevi pozitīvu un neaizmirstamu iespaidu.

Leave a Comment