Rolex iedvesmas stāsti

Laimīgie laiku neskaita? Taisnība. Taču arī nelaimes gadījumi to neskaita. Šķiet, tikai riskantāko profesiju pārstāvji apzinās, cik izšķirošas var būt pat dažas sekundes. Kāpēc tad neatliekamo palīdzību tautā sauc par ātro palīdzību? Vai ārsti dienu dienā mums nestāsta, ka jebkuras veselības problēmas ir jārisina pēc iespējas ātrāk?

Vai ugunsgrēkos svarīga nav katra sekunde? Un vai tieši tāpat nav arī veiksmīgajiem un laimīgajiem kosmonautiem? Vai viņi drīkstētu tā vienkārši izbaudīt mirkli un, piemēram, uz mēness pavadīt veselu atvaļinājumu? Nebūt ne. Arī tur laiks ir ārkārtīgi svarīgs, jo enerģijas resursi, atrodoties kosmosā, nav neizsmeļami, turklāt tie ir ārkārtīgi dārgi.

 
Rolex – līdzgaitnieks pasaules mēroga notikumos

Rolex pulksteņi skaita laiku gan kosmosā, gan zem ūdens, nodarbojoties ar motosportu un vēl daudz citos nozīmīgos notikumos. Kā interesantu faktu gribētos pieminēt 2010. gadā notikušo zemūdens ekspedīciju Ziemeļpolā, ko vadīja Ghislain Bardout. Nirēji, speciāli apmācīti fotogrāfi devās fotografēt vēl neiemūžināto Ziemeļpola zemledus dzīvi. 

Pirmās ekspedīcijas dienas šiem piedzīvojumu meklētājiem izvērtās gana riskantas. Vienīgajai ekspedīcijas sieviešu dzimuma pārstāvei Emmanuelle Périé nirēja tērpā iekļuva ledainais ūdens. Kad viņa to centās izžāvēt, tad tas pat aizdegās. Notika vēl citas tehniskas likstas, taču līdzpaņemtie Rolex Deepsea Dweller ūdensizturīgie pulksteņi savu gaitu neizbeidza visu ekspedīcijas laiku. Izbaudi šo līdzpārdzīvojumu šeit

Patiesi stāsti, kurus pavada Rolex

Rolex ir izveidojis atsevišķu reklāmas kampaņu, kurā ievērojami cilvēki dalās savā pieredzē un stāstos, kā viņu dzīvē ienākuši Rolex pulksteņi. Šādu mārketinga programmu var izveidot vien tāda kompānija, kas līdzās šādiem cilvēkiem ir bijusi jau gadiem ilgi. To sauc par ilgtermiņa sadarbību un cieņpilnu attieksmi. To iespējams panākt, ražojot augstas kvalitātes klasiku. 

Vijay Amritraj – tenisa profesionālis, kurš bērnību pavadīja slimnīcā

Šos stāstus var aplūkot šeit. Šeit gribēju pieminēt kādu, kas aizkustināja mani. Piemēram, iedvesmojošs ir stāsts par indiešu tenisa profesionāli Vijay Amritraj. Tas ir stāsts kā slimība ir kalpojusi par milzīgu dzinuli ceļā uz panākumiem. Vijay Amritraj bērnībā atklāja diezgan nopietnu plaušu slimību, kuras dēļ liela daļa vīrieša bērnības pagāja slimnīcās. Gudrie indiešu ārsti ieteica nepadoties un nodarboties ar kādu āra sporta veidu. 

Vijay sāka nodarboties ar tenisu. Sportistam veicās tik labi, ka viņš 1976. gadā kļuva par pirmo profesionālo indiešu sportistu, uzvarot Ņūportas turnīrā (Newport Hall of Fame Tournament). Tas ir ārprātīgi aizkustinošs stāsts par uzdrīkstēšanos, milzīgu vecāku atbalstu un drosmi. Ir diezgan neiedomājami, ka Indijā jau tā sūri un grūti nopelnīto naudu vecāki iztērē slima bērna priekam. 

Šajā turnīrā jaunais sportists ieguva ne tikai zelta medaļu, bet arī Rolex pulksteni no zelta. To viņš nav noņēmis jau 40 gadus. Šis arvien tikšķošais zelta Rolexs viņam katru dienu atgādina, ka pat visneticamākās lietas šai dzīvē ir iespējamas. 

Ja Tu ieraugi bārā Rolexu…

Tādu stāstu, kur Rolex kalpojis kā panākumu apliecinājums, ir vēl ļoti daudz. Ja tu kādā bārā ieraugi kādu, kas ir manāmi iereibis, bet valkā Rolex pulksteni, nenosodi viņu. Visticamāk viņš gluži vienkārši ir pārstrādājies, un šādā veidā cenšas atbrīvoties no liekās panākumu-pienākumu gūzmas savā galvā.

Rolex un iemīlējušies vecāki

Tā, starp citu, iepazinās mana mamma un tētis. Tikai tas, kurš bija iereibis un valkāja Rolex, bija mana mamma nevis tētis, kā varētu iedomāties. Mamma tai laikā bija tipiska aizņemtā biznesa sieviete. Viņai bija labs darbs, skaists dzīvoklis, taču mājās neviens viņu nesagaidīja. Tētis dzer samērā reti. Tai liktenīgajā dienā viņš bija bārmenis. Jāpiebilst, ka tas gan ir un bija viņa paša bārs.

Starp citu, ļoti labs veids kā iepazīties – bārmeņiem parasti ir daudz paziņu un draugu, jo, kaut pavisam nedaudz iedzerot, pat latvieši paliek ļoti runātīgi un draudzīgi. Tā arī tai vakarā mana mamma. Viņa pat noticēja stāstam, ka tēti interesē aizvest savu kaķi uz veterināro klīniku, kas mammai pieder.

Ko vēl tētis sameloja mammai?

Nākamajā nedēļā veselīgais, resnais Muris tika aizvests uz veterināro klīniku. Mammas tur nebija. Tā nu tētis sagudroja kādu stāstu, ka Murim ēšanas traucējumi – ēdot pārāk daudz, utt. Bet vajadzēja vēl vienu plānu – kā dabūt īpašnieces telefona numuru?

Pēc nedēļas viņš atkal zvanīja uz klīniku, izteica kvēlas pateicības par sava kaķa glābšanu un teicās, ka vēlas pateikties arī klīnikas īpašniecei personīgi. Sekretāre numuru nedeva, bet lika zvanīt uz šo pašu numuru atkal rīt. Tā nu viņi sazvanījās, satikās. Mamma savu Rolex nenovilka pat kāzās. Tas taču bija viens no simboliem, kāpēc tētis viņu vispār ievēroja. Ne jau mantkārības dēļ, bet aiz cieņas.

Leave a Comment