Pulksteņu remonts Rīgā – izvēlies īsto!

pulksteņu remonts Rīgā

Kā īsteniem praktiskiem latviešiem mums rodas vēlme visu izdarīt pašiem, bet reizēm ir jāmāk atzīt, ka jāļauj strādāt profesionāļiem. Vai tad mēģinām paši nodzēst ugunsgrēku vai noteikt diagnozi? Varbūt es nedaudz sabiezinu krāsas un šāds salīdzinājums nav diez ko adekvāts, taču doma ir skaidra – ir lietas, kuras jānodod meistaru rokās.  Laba servisa un kvalitatīva gala rezultāta nozīme dažkārt netiek novērtēta, bet, kad runājam par pulksteņu remontu, tas ir nozīmīgs faktors un iztērētās naudas vērts.

            Kā izvēlēties labāko?

   Kvalitāte.

Tas parasti ir svarīgākais, ko sagaidām, kad izvēlamies kādu pakalpojumu, un šajā gadījumā tas nav nekāds izņēmums. Ir svarīgi nodot savu laikrādi pieredzējušās rokās, vienlaicīgi saņemot labu servisu un zinošu padomu. Pulksteņu remonts Rīgā pieejams daudz vietās, tāpēc ir svarīgi izvēlēties īsto, un kas gan var būt labāks apliecinājums labam rezultātam, kā atsauksmes no apmierinātiem pircējiem.

Atceraties – dažus rakstus iepriekš jau apcerēju šo tēmu: https://energospeks.lv/pulkstenu-darbnicas-burviba.html. Pēc pulksteņu salona apmeklējuma uzzināju šo to jaunu un nolēmu šo kompāniju arī nedaudz pareklamēt. Tas ir ekskluzīvu pulksteņu veikals un serviss – Chrono.lv. Pastāstīšu par viņiem sīkāk.

Meistari.

Jebkuras jomas speciālisti tiek augstu vērtēti, šajā gadījumā viņi ir arī ļoti reti. Tomēr Rīgā ir pieejami šī amata meistari, kas skolojušies pie labākajiem pasaulē un turpina sevi pilnveidot katru dienu strādājot un krājot pieredzi. Pulksteņu remonts ir viņu kaislība.

   Tehnoloģijas.

Kvalitatīvam remontam nepietiek tikai ar prasmīgām rokām, tām arī jādod labākie materiāli, aprīkojums un rezerves detaļu daudzveidība. Tāpat kā pats pulkstenis, pulksteņa remonts sastāv no saviem mazajiem zobratiņiem, kas to padara par veiksmīgu.

    Cena un lokācija.

Nedaudz praktiskāks aspekts, bet arī svarīgs, ir darbnīcas vieta, piekļūšanas ērtums gan ar auto, gan sabiedrisko transportu. Taču nežēlojiet  kādu lieku kilometru labas kvalitātes vārdā, ja remontdarbi ir sarežģītāki. Kā arī netaupiet naudu un izvērtējiet laikrāža vērtību un vēlmi, lai tas atkal ritētu nevainojami.

Pulksteņu remonta smalkais darbs, it īpaši augstas klases rokas pulksteņiem, prasa arī augstu meistarības un pacietības pakāpi. Par laimi arī tepat pie mums Rīgā ir pieejami šādi pakalpojumi un vajadzīgajā kvalitātē. Delikātais process prasa nepārtrauktu pilnveidošanos un augstu atbildības sajūtu.

Iespēja atdzīvināt sen netikšķošo laikrādi

Gadās, ka tik daudz ko dzīvē nevajadzīgi glabājam, taču dažreiz ir vērts salabot mīļo pulksteni, kas simbolizē kādu nozīmīgu brīdi, cilvēku vai kaut vai tikai neatvairāmi papildina ikdienas stilu. Pulksteņa remonts ir ieguldījums, kas noteikti atmaksāsies, jo tā var kļūt par iespēju to nodot nākamajām paaudzēm, kā arī palielināt tā vērtību.

Rokas pulkstenis – tā ir investīcija nākotnei

Es sākumā nesapratu, kāda jēga glabāt dārgu pulksteni, ja to pat vispār nenēsā un tai brīdī aktuālāk būtu iegādāties pilnīgi kaut ko citu. Jaunībā tā ir. Ilgtermiņš nav svarīgs – gribas visu tikai šeit un tagad. Taču, paliekot nedaudz vecākai un pieredzējušākai, mācoties arī no sava drauga, sapratu, ka šie luksus rokas pulksteņi patiešām kļūst arvien vērtīgāki.

Turklāt laba investīcija tā ir arī tādēļ, ka tā nav nedzīva nauda, kurai vērtība parasti mainās tikai par pāris centiem. Tā ir vērtslieta, roku darbs, leģendārs zīmols, kurš laikam ejot, top tikai vērtīgāks. Viss gan ir atkarīgs arī no finansiālā stāvokļa pasaulē – vai nepieciešamības gadījumā to kāds arī spēs par pienācīgu summu nopirkt?

Lai nu kā, par vienu varat nešaubīties. Ja būsiet uzlicis to kādā prestižā sabiedriskajā pasākumā, Jūsu vērtība pacelsies arī tikai dēļ tā. Un tā nav plika ārišķība – tā ir milzīga cieņa pret senām, rūpīgi izkoptām, pat slēptām tradīcijām, kas ir mehānisko rokas pulksteņu radīšanas pamatā. Paskatieties kaut vai šo Patek Philippe pulksteņa veidošanas procesu: https://www.youtube.com/watch?v=j5eif94JRbc.

Leave a Comment