Presto autoskola Purvciemā palīdzēs saņemt vadītāja apliecību ātri

Presto autoskola Purvciemā

Latvijā ik gadu vairāk kā 11000 jauno vadītāju saņem savas braukšanas apliecības un kļūst par mazu daļu no pusmiljona aktīvo ceļu satiksmes dalībnieku vidus. Vadītāja apliecība ir sapnis daudziem un lai to saņemtu ir jāapmeklē kāda no 200 autoskolām Latvijā. Iespējas un vajadzības ir dažādas, tomēr autoskolas izvēle jāveic ļoti uzmanīgi, lai nodrošinātu to, ka tiesības varēs saņemt kvalitatīvi, ātri, sev izdevīgā un ērtā dislokācijas vietā.

Presto autoskola ir īpaša mācību iestāde. Tā nav vienkārša autoskola, bet gan autovadītāju universitāte, kas sniedz ne vien teorijas zināšanas, bet arī izcilas prakses piemērus, lai topošais vadītājs kļūtu par drošu un pārliecinošu ceļu satiksmes dalībnieku. Ja dzīvo nedaudz ārpus Rīgas centra, tad Presto autoskola Purvciemā būs lieliska izvēle, jo tā piedāvā zinošus un  profesionālus pasniedzējus un instruktorus, mājīgas telpas un atšķirīgu redzējumu par mācību procesu un mērķiem.

Nevienam nav noslēpums, ka tiesību kārtošana prasīs diezgan lielu daļu ienākumus. Tādēļ katram klientam interesēs, kā to izdarīt pēc iespējas lētāk un īsākā laika posmā.

Ko iemāca Presto?

Salīdzinājumā ar citām autoskolām Purvciemā, Presto autoskolas mērķis nav kursantam iemācīt pēc iespējas precīzāk atbildēt uz CSDD testa jautājumiem. Skolas mērķis ir vairot izpratni par šiem jautājumiem, saprast cēloņsakarības un to, ko var nozīmēt nepareiza rīcība konkrētā gadījumā – kādas sekas un draudus tas var radīt sev un apkārtējiem.

Daudzas autoskolas Purvciemā mēģina pievilināt topošos vadītājus ar dažādām akcijām un ļoti zemām braukšanas nodarbību stundu likmēm. Šos piedāvājumus vienmēr nepieciešams rūpīgi izvērtēt un izanalizēt.

Maksā to pašu, bet saņem vairāk!

Savukārt, Presto autoskola Purvciemā piedāvā caurspīdīgu un atklātu izmaksu  pozīciju parādīšanu, piedāvājot tirgū konkurētspējīgas cenas par pakalpojumiem un kvalitāti, kas ir krietni augstāki par šajā nozarē vidējo rādītāju. Tas nozīmē, ka samaksājot līdzvērtīgu naudas summu, ko piedāvā citas autoskolas Purvciemā, ir iespējams saņemt krietni labāku piedāvājumu, saņemot ļoti profesionālus pasniedzējus, labas un koptas automašīnas, kā arī mājīgas un zināšanas veicinošas telpas.

Attieksme – viens no svarīgākajiem kritērijiem.

Izvēloties sev piemērotāko autoskolu Purvciemā, noteikti ir  jāzvana un jāapmeklē klātienē potenciālās mācību iestādes, uzdodot sev interesējošus jautājumus un saņemot konkrētas atbildes. Tas parādīs personāla ieinteresētību un attieksmi pret klientu. Noteikti jāizpēta instruktoru sarakts, jāpārbauda to statistika CSDD mājaslapā.

Zvanot 2774 8988, vai atnākot uz Presto autoskolu Purvciemā iespējams pārliecināties par mācību iestādes patiešām lielo interesi par drošu un sakārtotu ceļu satiksmi ilgtermiņā, izskolojot labākos un profesionālākos braucējus. Tu taču arī vēlies tāds būt? Lai izdodas!

Leave a Comment