Portāls SS.lv kļūst nekonkurētspējīgs?

SS.lv viennozīmīgi ir pieprasītākais sludinājumu portāls Latvijā, lai gan tas vairāku gadu garumā nav veicis nevienu saviem lietotājiem piemērotu izmaiņu, kas palīdzētu mājas lapu lietot ērtāk, vienkāršāk un efektīvāk. Portāls SS.lv nedomā par attīstību un  ilgtermiņa pozīciju noturēšanu. Ir radīts jauns un ērts sludinājumu portāls dalder.lv, kas var kļūt par nopietnu tirgus spēlētāju.

Pēdējā laikā ss.lv vārds izskanējis saistībā ar cenu celšanu par sludinājumiem, kas radījusi neapmierinātību un neizpratni. Daļai no sludinājumu sadaļām maksa par ievietošanu ir arī samazinājusies, tomēr lielā daļā gadījumu tā ir pieaugusi, sevišķi nekustamo īpašumu segmentā, jo sludinājumu maksa ir pielīdzināta preces vērtībai. Pieaugot nekustamā īpašuma cenai, maksa mainās būtiski. Par 45000 Eur vērtu dzīvokli pašlaik jāmaksā jau 3.50 eur , iepriekšējo 1.47 eur vietā.

Dalder.lv piedāvātās priekšrocības

Salīdzinot ar ss.lv Dalder saviem lietotājiem piedāvā vairākas priekšrocības. Pirmkārt, tā ir nebijusi pieredze darba meklētājiem, pakalpojumu piedāvātājiem un preču pārdevējiem. Dalder funkcionalitāte un uzbūve ir radīta domājot tikai un vienīgi par tā lietotājiem. Sludinājumu platformas galvenās priekšrocības:

  • Lokalizētie sludinājumu dēļi, kas nozīmē, ka katrai pilsētai var būt savs sludinājumu “dēlis”;
  • Sludinājumu bezmaksas publicēšana (!!!);
  • Tiešā komunikācija ar pārdevēju;
  • Reģistrēta lietotāja profils, kas kalpos arī kā mājaslapa;
  • Unikāla un nebijusi kuponu un akciju sistēma.

Ko tas nozīmē lietotājiem? Tā ir iespēja vienkārši un ērti ievietot sludinājumus, atrast nepieciešamo preci un iepazīties ar dažādiem  akciju piedāvājumiem.

Vai tiešām SS.lv nedomā par saviem klientiem?

Kā apliecinājums tam, ko par ss domā lietotāji, ir sūdzību skaits, kas pēdējā laikā saņemts Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC). 2016. gada pirmajā pusē arī saņemtas ievērojams skaits sūdzību, kas būtiski palielinājies otrajā pusgadā. Vairāk kā 40 klienti sūdzējušies par dažādām problēmām saistībā ar «ss.lv» pakalpojumu izmantošanu, piemēram:

  • portāls dzēš klientu izvietotos sludinājumus, par kuriem ir samaksāta nauda;
  • neatbild uz klientu vēstulēm un telefona zvaniem, kuros patērētāji mēģina noskaidrot, kādi ir viņu sludinājumu dzēšanas iemesli;
  • daudzi iemaksā depozītu, bet pēc sludinājuma bloķēšanas ss neatdodot atlikumu.

Dalder.lv piedāvā iespēju komunicēt attālināti

Dalder.lv domā par lietotājiem un ir par aktīvu komunikāciju gan ar pircējiem, gan pārdevējiem. Kad man nebija skaidrs, vai izvēlēto preci man varēs atsūtīt caur omnivu bez papildus maksas, es pārdevējam vienkārši nosūtīju vēstuli. Man nebija jāzvana, jāklausās bieži vien pārdevēju pārliekā uzbāzība, lai tikai nopārdotu savu produktu.

Ļoti ātri saņēmu atbildi, visu noskaidroju un vēlamo preci saņēmu jau nākamajā rītā! Pāršķirstījusi sludinājumus, atklāju, ka cilvēki mēdz pasniegt svešvalodu privātstundas. Man ir ļoti laba angļu valoda, tādēļ piepelnīties nodomāju arī es.

Dalder.lv varu iepazīstināt arī ar sevi

Vispirms ievietoju savu sludinājumu, tad atklāju, ka dalder sludinājumu platforma piedāvā uzrakstīt par sevi arī kaut ko vairāk. Šajā sadaļā ierakstīju, ka esmu pabeigusi angļu filoloģijas fakultāti, kas nebūt nav samelots, kā arī citus sīkumus – kādu attieksmi sagaidu no mājas studentiem, kāds būs mans mācību plāns, kā arī dalījos ar savām interesēm.

Izveidoju pati savas privātstundas!

Lai mācītos jaunu valodu, vissvarīgākais ir mācīties tajā runāt, tādēļ vieglāk sadarboties būs ar tiem, kuriem ir vai nu līdzīgas intereses manējām vai arī tiem, kuriem par jebkuru tēmu būs savs viedoklis. Man ir nokomplektējušies 4 cilvēki, kas nāk 2 vakarus nedēļā, un man ar to pietiek.

Privātstundas nenozīmē tikai piepelnīšanos, taču tā ir arī dzīves vērtību piepildīšana. Cilvēki attīstās tikai un vienīgi mācoties viens no otra. Mācīt vai mācīties – tas manā dzīvē bija senaizmirsts prieks, ko, pateicoties šim sludinājumu portālam, atkal atguvu. Turklāt, sapazinos arī ar vienu frizieri un matu griešana man tagad ir par puscenu… Dods devējam atdodas.

Dalies savos talantos arī Tu. Un, ja Tev ir interese uzlabot savas angļu valodas zināšanas, droši raksti!

Leave a Comment