Piepildi sapni – iegūsti tiesības autoskolā Liepājā Presto!

Iegūt autovadītāja tiesības, būt neatkarīgam sava dzīves ritma noteicējam – tas mūsdienu steidzīgajā un piesātinātajā laikmetā ir uzdevums a priori.

Latvijas tirgus uz doto brīdi ir piesātināts ar autoskolām un to piedāvājumiem, tādēļ, uzsākot tiesību iegūšanas procesu, jo īpaši svarīgi ir izvēlēties autoskolu, kuras nolūks primāri ir, lai kursants pēc iespējas ātri un efektīvi, taupot savu laiku un naudu, iegūtu autovadītāja tiesības jebkurā nepieciešamajā kategorijā.

Iepriekšējā ierakstā apjūsmoju Rēzekni, bet tagad jau Liepāju! Tādi ir mani apgriezieni, dāmas un kungi. Man vienkārši ir diezgan liela ģimene. Tāda, kurā lielākā daļa viens ar otru regulāri arī komunicē. Vismaz es.

Tētis saka, ka es esmu pārāk uz visām pusēm, ka man trūkst koncentrēšanās spējas uz 1 lietu. Varbūt. Taču tai pašā laikā es spēju uzturēt labus kontaktus ar vairākiem cilvēkiem vienlaikus. Man nesagādā grūtības atcerēties viņu dzimšanas dienas, vārda dienas, viņu intereses un arī jaunākās aktualitātes. Nē, es neesmu arī klaču tante. Varbūt man vienkārši būtu jākļūst par kāda uzņēmuma direktori. Par to citā rakstā.

Vēlējos uzrakstīt stāstu par kādu labu autoskolu Liepājā. Uzreiz painformēšu, ka tās filiāles atrodas visā Latvijā – gan fiziski taustāmās telpās, gan pagaidām vēl tikai tiešsaistē. Savi plusi un mīnusi ir abām iespējām – gan mācīties klātienē, gan neklātienē.

Ja Tu esi patstāvīgs un spēj sevi piespiest izdarīt ieplānotās lietas arī esot mājās vienatnē, tad droši vari apgūt autovadīšanas teoriju arī tiešsaistē. Jo īpaši liels pluss tas būs, ja Tu dzīvo nostāk no lielajām pilsētām. Nebūs jātērē ne laiks, ne arī līdzekļi, lai nokļūtu filiālē. Varbūt nedaudz izpaliks kopā būšanas prieks ar citiem censoņiem, taču, ja esi introvertāka persona, tad mācības attālināti Tev tikai atvieglos dzīvi.

Lai nu kā, vēlējos paslavēt šo autoskolu, jo tur tiesības nolika tieši mana vecmāmiņa. Viņa gan nav nekāda vecā tantīte – 65 gadi, taču tāpat tas ir visai apbrīnojams fakts. Manai vecmāmiņai Almai tas izdevās tik ātri visvairāk pateicoties instruktoru pieklājībai, sapratnei un iejūtībai. Raksta turpinājumā pastāstīšu par šo Liepājas autoskolu nedaudz sīkāk.

Presto ienāk Liepājā

Presto autoskola darbojas jau no 2011.gada, 9 gadu laikā ir nostiprinājusi savas pozīcijas un atvērusi vairāk kā 20 filiāles pa visu Latviju. Šopavasar tā veiksmīgi uzsākusi savu darbību arī vēju pilsētā Liepājā. Autoskola Liepājā Presto ir iespēja liepājniekiem ātri un efektīvi iegūt jebkuras kategorijas autovadītāja apliecību. Uzņēmuma spēja veiksmīgi nostiprināt līdera pozīcijas valsts līmeņa tirgū viennozīmīgi liecina par kapacitāti gan cilvēku resursu, gan pieredzes, gan profesionalitātes jomā.

Iespēja noslēgt līgumu attālināti, pirms tam to izpētot

Noslēgt līgumu ar Presto autoskolu Liepājā ir daudz vienkāršāk kā ar citām autoskolām – to var paveikt attālināti, t.i. nav speciāli jāieplāno brauciens uz autoskolu un nav jātērē savs laiks ar papīru krāmēšanos. Līguma paraugu var ērti izpētīt online variantā pirms tā parakstīšanas. Presto ir vienīgā autoskola Latvijā, kas piedāvā tik caurspīdīgus noteikumus. Salīdzinājumam, 50 procenti vadošo skolu pat nedod līgumu līdzi, lai to varētu izpētīt pirms parakstīšanas un līdz ar to pasargāt sevi no slēptiem zemūdens akmeņiem (t.i. slēptās izmaksas u.tml.).

Elektronisks braukšanas mācību grafiks

Braukšanas nodarbību grafiku iespējams izveidot pašam klientam. Katram, kurš uzsāk apmācību procesu, tiek izveidots profils Presto mājaslapā. Tajā var iepazīties ar brīvajiem braukšanas “logiem”, sastādīt sev vēlamos braukšanas laikus, kā arī apskatīties teorijas kursa grafiku. Neviena no citām autoskolām Liepājā šādas priekšrocības nepiedāvā. Pēc online apmaksas veikšanas ir rezervēta nodarbība un nav jātērē savs laiks, lai nodarbību vēl saskaņotu ar instruktoru.

Arī pirmās palīdzības kursus un medicīniskās izziņas apmaksu ir iespēja veikt autoskolas mājaslapā.

Apmācību kvalitāte eksāmenos 1. vietā Rīgā

Neapstrīdams ir fakts, ka vissarežģītāk nokārtot braukšanas eksāmenu ir pilsētā ar dzīvāko satiksmi – Rīgā. Autoskola Presto pastāvīgi ir 1.vietā B kategorijai braukšanas eksāmena rezultātos. Presto arī ir Top 2 Latvijā CSDD eksāmenos teorijā. Neviena cita no autoskolām Liepājā, kā arī citās pilsētās nav sasniegusi tik lieliskus rādītājus, kopumā ņemot.

Presto lielāko atbildību par apmācību procesu liek uz saviem darbiniekiem, jo viņi strādā kā komanda, vada procesu un arī mudina kursantus pēc iespējas efektīvāk mācīties, lai tad arī ātrāk tiktu pie kārotās apliecības. Vadītāja tiesību iegūšana tomēr ir finansiāli dārgs un ļoti atbildīgs process un lieks pamudinājums, atbalsts vai atgādinājums nekad nav lieki.

Šī unikālā un savā ziņā arī revolucionārā pieeja darbā ar klientu dod lieliskus rezultātus. Uzmanības centrā ir katra klienta apmācību progress un iekšējais komandas darbs, kas līdz ar to dod iespēju operatīvi un ātri sasniegt rezultātu.

Autoskolu Liepājā piedāvājums ir samērā plašs. Pirms izlemt, kurā no tām veikt apmācību, ir vērts rūpīgi izanalizēt visu skolu priekšrocības un trūkumus. Autovadītāja tiesību iegūšana ir nopietns process, kurš prasa finanses un laiku. Izvēlies skolu, kura Tev palīdzēs sasniegt mērķi ātrāk un lētāk – Presto!  


Leave a Comment