Nelielas pārdomas par notiekošo

Neatkarīgi no visām tēmām, kas apskatītas iepriekš, šodien vēlos pavisam nedaudz parunāt par to, ko pašlaik piedzīvojam mēs visi. Par to, kas notiek Latvijā un pasaulē.

Nevēlos runāt par to, kā notiekošais ietekmē ekonomiku, darbu un mūsu ikdienu. Tā vietā mazliet vēlos parunāt par to, ko viss notiekošais atklāj par to, kā mēs ikdienā izturamies pret sevi.

Rūpes par sevi

Tiešī tā, rūpes par sevi ir tās, kas lielā mērā ietekmē to, kā pašlaik tik ļoti aktuālais vīruss izplatās.

Un tas arvien vairāk liek aizdomāties par to, kā mēs izturamies pret sevi un savu ķermeni.

Nerunāšu gari. Vien teikšu to, ka tagad un turpmāk ikvienam no mums vajadzētu daudz vairāk padomāt par to, kā jūtamies un ko nodaram savam ķermenim. Sākot ar ikdienas higiēnas ievērošanu, līdz mūsu ēšanas paradumiem.

Šis tik tiešām ir laiks, kad lielu uzsvaru vajadzētu likt uz to, kā mēs stiprinām savu imūnsistēmu. Kas nozīmē, ka mums arvien vairāk ir jāpievēršas dažādām sportiskām aktivitātēm, lai stiprinātu ķermeni un veselību.

Vienlaikus, tāpat kā es, iesaku arī jums šajā laikā mainīt ikdienas ēšanas paradumus. Galvenokārt, lielāku nozīmi piešķirot nepieciešamo vitamīnu uzņemšanai. Turklāt, tuvojoties vasarai ikvienam no mums ir iespēja ēst arvien veselīgāk un izbaudīt to, ko mums sniedz daba.

Svarīgi saprast, ka tieši mūsu attieksme pret visu apkārt notiekošo ir tā, kas noteiks, cik ilgi šī situācija turpināsies. Un jo ātrāk visi ierobežojumi tiks atcelti, jo ātrāk varēsim atgriezties mūsu ierastajā dzīves ritmā. Tas arī nozīmē, ka es varēšu atsākt savas ierastās ikdienas gaitas, par kurām varēšu jums pastāstīt gaidāmajos rakstos.
Leave a Comment