Longines rokas pulksteņi – vai precīzākie?

Longines pulksteniLongines ir pulksteņu komānija, kas tika dibināta Šveicē, 1832.gadā. Tā spārnotais smilšu pulksteņa logo ir vecākais starp reģistrētajiem pulksteņu ražotājiem. Longines zīmols ir pazīstams ar saviem “Aviators” pulksteņiem.
Longines tā laika direktors bija draugs Čārlzam Lindbergam. Reiz pēc transatlantiskā lidojuma Lindbergs izstrādāja eksperimentālu pulksteni, kas palīdzēja aeronavigācijā. Šis pulkstenis tiek ražots joprojām, bet galvenie Longines izstrādājumi mūsdienās ir sporta pulksteņi un hronogrāfi. Tos izmanto vieglatlētikā, “Formula 1” sacensībās, slēpošanā, tenisā, basketbolā, Tour de France sacensībās, jāšanas sportā un citur.

Nedaudz no vēstures

Longines pulksteņi tika izmantoti pirmajās mūsdienu Olimpiskajās spēlēs 1896. un 1899. gadā. Longines pulkstenis bija pirmais, kas devās uz Ziemeļpolu kopā ar arktisko pētnieku Luisu Amedē. Šis pulkstenis bija arī pirmais, ko izmantoja automātiskai laika uzskaitei vieglatlētikas sacensībās 1912. gadā.

Precizitāte

Longines pulksteņi ir ārkārtīgi precīzi, tomēr tieši kvarca pulksteņus vides temperatūra iespaido visvairāk – Kustību precizēšana var svārstīties starp – 0,3 un + 0,5 sekundēm dienā.
Longines pulksteņu funkcijas:
a) Laiks (sekundes, minūtes, stundas);
b) Laika sinhronizēšana ar citu laika zonu;
c) Datums (nedēļas diena un mēnesis);
d) Mēness fāzes;
e) Ģeogrāfiskais garums;
f) Hronogrāfs (tahometra skala un telemetriskā skala).

Dizains un materiāli

Longines kalpo skaistuma ideālam – pulksteņu dizainā tiek iekļauti dimanti. Katram Longines pulkstenim nāk līdzi autentiskuma sertifikāts, kas garantē jebkāda dārgakmeņa kvalitāti. Longines izmanto Top Wesselton dimantu krāsu. Korpuss visbiežāk tiek darināts no nerūsējošā tērauda vai rozā zelta, bet stikla vietā ir nesaskrāpējams safīra kristāls. Gandrīz visi Longines pulksteņi ir ūdens necaurlaidīgi.

Longines pulksteņu ražošanā izmantotas vismodernākās tehnoloģijas un izturīgākie materiāli, un pirms pārdošanas tie tiek pakļauti stingrām pārbaudēm. Pateicoties šiem aspektiem, Longines tehniskie brīnumi Jums kalps daudzus gadus. Protams, arī cena tiem ir atbilstoša, tomēr dizains un kvalitāte ir nepārspējama.

Pasaules atzinība
Gadu gaitā uzņēmuma dažādie tehniskās izpētes projekti ir saņēmuši tik lielu atzinību skaitu, ka ka Longines varētu pretendēt uz titulu “Vadošais balvu ieguvējs”.

Leave a Comment