Izdevīgi kuponi internetā – kā iepirkties pareizi?

izdevigi-kuponi

Kuponu portāli un akcijas Latvijā kļūst aizvien populārākas un pieprasītākas. To apstiprina piedāvājumu daudzumus, kas saskaņā ar gudriem.lv datiem sasniedz pat vairāk kā 7000. Šo akciju mērķis ir piedāvāt iespaidīgu preces vai pakalpojuma atlaidi, lai to iegādātos pēc iespējas vairāk cilvēku. Izdevīgi kuponi internetā nozīmē līdzekļu un laika ekonomiju, kas mūsdienās ir ļoti svarīga.

Liela daļa no iedzīvotājiem noteikti ir izmēģinājuši kādu no zināmākajiem kuponu portāliem, iegādājoties sev nepieciešamās lietas vai dāvanas. Ieklausoties apkārtējo pieredzē var secināt, ka ir gadījumi, kad iepirkšanās pieredze ir ļoti pozitīva, tomēr tikpat daudz gadījumos pakalpojums nav atbildis solītajam, kavējies vai bijušas citas problēmas. Kā kuponu piedāvājumos “neapmaldīties” un kam pievērst uzmanību?

Kam pavisam noteikti jāpievērš uzmanība

Pirmkārt, jāpārliecinās par akcijas produkta kvalitātes nemainīgumu gan akcijas laikā, gan ikdienā.  Īpaši nozīmīgi tas ir izvēloties, ja tiek izvēlēti akcijas kuponi ēdināšanas nozarē. Bieži iespējamas situācijas, kad aizejot uz izvēlēto iestādi, pie ēdiena reāli nav iespējams tikt rindu dēļ. Ēdiens zaudē kvalitāti vai var nebūt pieejams vispār. Tas notiek, jo uzņēmums un tā pavāri fiziski nepagūst reaģēt uz netipiski augsto pieprasījumu.

 Tas var radīt diskomfortu, jo nemitīgi ir jāgaida, jājautā un cerētā atpūta nesanāk uztraukuma un neapmierinātības dēļ. Ēdināšanas nozarē ļoti populāri ir arī suši piedāvājumu kuponi. Šajā gadījumā jāskatās, vai uzņēmums iepriekš pārdevis akcijas un cik daudz. Ja ir šāda līdzšinējā pieredze, tad ir krietni lielākas izredzes saņemt labas kvalitātes produktu, jo ir bijis pieprasījums.

Jāsalīdzina regulārās cenas!

Cenas ir viens no biežākajiem krāpšanās veidiem kuponu akcijās, tāpēc tās ir noteikti jāsalīdzina ar regulārajām pārdošanas cenām, lai pārliecinātos, ka tās patiešām ir samazinātas. Pati vienkāršākā metode ir piezvanīt uzņēmumam un pajautāt, vai paskatīties mājas lapā. Tāpat var pievērst uzmanību konkurentu piedāvātajiem kuponiem.

Akcijā iegādātās preces pieejamība

Bieži pārdotās preces būs pieejamas tikai pēc noteikta laika. Lai nesanāk vasaras svārkus nēsāt rudenī, iegādājoties kuponu vienmēr ieteicams pārbaudīt preces pieejamības laiku. Arī ja nepieciešama dāvana vai ir vēlme akciju izmanot uzreiz, vajadzētu sazināties ar akcijas rīkotājiem un pārliecināties.

Ir daudz kuponu piedāvājumu arī ceļojumiem, viesnīcām, SPA centriem vai citiem izklaides un atpūtas pakalpojumu sniedzējiem. Arī šajos gadījumos vēlams piezvanīt un noskaidrot, vai nepieciešamie datumi ir brīvi un pieejami. Tāpat visbiežāk kuponu piedāvājumi nebūs spēkā svētku dienās un nedēļas nogalēs.

Es pati nesen iegādājos interneta kuponu friziera apmeklējumam. Pieredze bija laba un patīkama. Vienīgais mīnuss bija ilgā gaidīšana līdz iespējamajam apmeklējumam. Lai arī rēķinājos ar to, ka nevarēšu nokrāsot ataugušās matu saknes jau nākamajā dienā, tomēr gaidīt pusotru nedēļu arī nebiju plānojusi. Taču ar to ir jārēķinās.

Ja pasūtiesiet kādu preci, tad gan tik ilgi parasti nav jāgaida. Preču atlaižu kuponi visbiežāk darbojas ļoti ātri un pasūtīto preci varēsi saņemt jau nākamajā dienā. Lai izdevīgi kuponi palīdz lētāk iepirkties arī Tev!

Leave a Comment