Droši māju projekti

arhitektiOmulīga un dzīvošanai ērta māja – ikviena sapnis. Ja arī Jūsu plānos ir ģimenes mājas būvēšana, tad ir pienācis laiks skatīties uz savu nākamo māju ar nākotnes redzējumu – ar iespēju tipveida projektu pielāgot tieši Jūsu vēlmēm. Daudzi arhitektu biroji pilnā mērā attaisno izvēlētos arhitektūras risinājumus un plānojumu, celtniecības un apdares tehnoloģijas, kā arī dekoratīvos elementus. Tas nozīmē, ka šķietami parasts tipveida projekts var tikt pielāgots ikviena vēlmēm un kļūt par īstu sapņu māju. Jaunie māju projekti aizsargā ne tikai īpašnieka veselību un drošu miegu, bet arī investīcijas.

Tipveida mājas kļūst individuālas

Projektēšanas uzņēmumi un arhitektu biroji Latvijā piedāvā neskaitāmas tipveida ēku variācijas.
Tā kā klienti kļūst aizvien izglītotāki un ieinteresētāki būvniecības procesā, tad kopējas sadarbības mērķis ir maksimāli patīkami māju projekti. Mūsdienu jaunās mājas izceļas ar konstrukciju vienkāršību, plānojuma funkcionalitāti, mūsdienu eksterjeru, turklāt tos var izlabot saskaņā ar Jūsu vēlmēm. Ja neatradīsiet sev vēlamo projektu katalogā, tad arhitektu birojs izveidos individuālu!

Būtiski ir tas, vai projektēšanas uzņēmums piedāvā pastāvīgi sazināmies ar pasūtītājiem, tādā veidā uzlabojot savu atkārtoto māju projektus. Tas ir kā garants tam, ka arī Jūsu māja tiks projektēta pēc jaunākajām būvniecības tehnoloģijām. Iespējamie tipveida māju projektu veidi:

  • rindu mājas;
  • dvīņumājas;
  • vienas ģimenes mājas;
  • pirtis un garāžas.

Drošība pirmajā vietā

Būtiski ir tas, ka mūsdienu māju projekti ir pilnībā piemēroti Latvijas apstākļiem. Mājas tiek projektētas un būvētas atbilstoši jaunākajām celtniecības tehnoloģijām, kas ir plaši izplatītas Latvijā, kā arī atbilstoši vietējam klimatam un speciālistu pieejamībai, kas var kvalitatīvi izpildīt būvniecības darbus atbilstoši akceptētajam mājas projektam. Turklāt sagatavošanas termiņi nereti sastāda tikai 3 dienas no iegādes brīža.

Projektēšanas uzņēmumi garantē ne tikai augstu kvalitāti, bet arī piedāvā visu veidu celtniecības darbus gadījumā, ja klients nevelās ar būvniecību nodarboties patstāvīgi. Bet tas, protams, ir jāsaskaņo ar attiecīgo uzņēmumu.

Vai privātmājas būvniecībai ir nepieciešams arhitekts?

Esat iegādājies zemi un plānojat uzsākt mājas būvniecību? Lai izlemtu, vai un kāpēc Jums nepieciešams arhitekts, atbildiet uz jautājumu: ko tieši Jūs plānojat būvēt? Ja iecerēts būvēt vasaras māju vai pagaidu būvi, tad šādai būvei arhitekts nav obligāti nepieciešams, jo šādas ēkas būvniecībai un ainavas arhitektūrai var neizvirzīt augstas prasības. Pilnīgi iespējams, ka pietiks ar Jūsu pieredzi un zināšanām, ko esat ieguvis no celtniecības žurnāliem, grāmatām.

Ja tomēr plānojat būvēt māju, kur pavadīsiet lielāko daļu sava laika, tad bez profesionāļu līdzdalības to ne tikai nevarēsiet, bet nedrīkstat darīt. Tas nozīmē, ka šajā gadījumā vajadzēs piesaistīt arhitektu, jo tikai arhitekts var apkopot un praktiski pareizi realizēt klienta vēlmes dzīvē. Tikai arhitekts mācēs izveidot individuālu mājas projektu, kurā būs paredzētas visas sīkākās nianses un mērījumi, lai pēc iespējas labāk piepildītu Jūsu sapni par bērnībā iecerēto privātmāju.

Leave a Comment