Dažādas datoru komponentes jaunajā sludinājumu vietnē dalder.lv

Jebkuram patīk jaunas un svaigas lietas. Tāpat kā mēs paši sevi cenšamies iepriecināt ar jaunām drēbēm, aksesuāriem un citām sirds tuvām lietām, mēs to varam darīt arī ar lietām, kas mums ir tuvas un ikdienā svarīgas. Piemēram, telefona vāciņus mēs mēdzam mainīt, bet kā ir ar datora tehnikas uzlabošanu, ar tā stilizēšanu un palutināšanu?

Vieta jaunu un lietotu komponenšu iegādei – dalder.lv

Mājas lapa ir veidota, lai popularizētu attiecīgo produktu tirdzniecību, reklamēšanu un arī veicinātu mārketinga izaugsmi Latvijā. Vietne ir moderna un ļoti mūsdienīga, kas ļauj ērti variēt ar marketinga rīkiem un sludinājuma ievietošanai ir lielākas priekšrocības kā citviet. Plašais sortimenta klāsts ļauj atrast sev nepieciešamo, saglabāt vēlamos sludinājumus un saņemt atjaunojumu ziņojumus, kas liecina par jaunu preču pieejamību.

Digitālajā tirgū Dalder ir atvēlēta vesela sadaļa priekš sadzīves, transporta, biznesa, kā arī priekš datortehnikas, kas sevī ietver daudzus citus atzarus, kā piemēram dažādas datoru komponentes, kas attiecīgi veido plašu sortimenta klāstu.

Dažādas datoru komponentes – ar ko sākt?

Tāpat kā mēs varam iekārtot māju sev tīkamā un ērtā stāvoklī, lai tā būtu mums funkcionālāka, tāpat mēs varam izdarīt ar savu mīļo klēpjdatoru vai jebkuru citu datoru, kas sniedz mums ikdienas pielietojumu. Dažādas datoru komponentes ir gluži kā papildus aksesuāri datoram, kas sevī ietver:

 • Pamatplates;
 • Video kartes;
 • Procesorus;
 • DVD;
 • Barošanas blokus;
 • Datoru korpusus;
 • Vadus, kabeļus, citus savienojumus;
 • Datoru ventilatorus;
 • SSD;
 • Operatīvo atmiņu jeb RAM;
 • Diskziņus, utt.

Bez visām augstāk minētajām lietām dators īsti nespēj veikt savus pienākumus vai veic to, bet ne tik kvalitatīvi, cik tas ir nepieciešams. Ja mēs vēlamies lielākas informācijas ietilpību savā tehnikā, tad no dažādajām datoru komponentēm ir jāizvēlas sadaļa RAM atmiņa, vai arī, ja vēlamies skaidrākas, labāk lasāmas bildes/attēlus un video materiālus tad, viennozīmīgi, izvēlamies savu datoru tehniku papildināt ar jaudīgāku video karti.

Mana jaunā datora komponente

Arī manam datoram tas bija nepieciešams. Mans ASUS klēpjdators ir nokalpojis savus 7 gadus, kas priekš klēpjdatora ikdienas lietošanas ir ļoti cienījams vecums. Taču servisa puiši mani pārliecināja, ka šis modelis varētu kalpot vēl vismaz 2, 3 gadus, ja ne ilgāk. Vienīgā datora komponente, kas bija jāuzlabo – video karte.

Mūsdienās, varētu pat teikt, masveidā tiek ražoti dažādi kvalitatīvi seriāli. Visi taču zina, piemēram, seriālu vietnes karali Netflix. Kvalitatīviem seriāliem nepieciešama arī laba aparatūra, lai tos varētu skatīties visbaudāmākajā kvalitātē. Seriāli – tas ir mans baudas mirklis, mana atslēgšanas pilnīgi no visa cita.

Kam man tā video karte un seriāli?

Saka, ka skatoties seriālus vai filmas, mēs varam izdzīvot dažādas dzīves, piedzīvot tādas emocijas, kuras mūsu dzīvēs varbūt pietrūkst. Es gan šim izteikumam par nepiedzīvotajām emocijām mazliet nepiekrītu. Mēs taču piedzīvojam tās emocijas, kuras mums jāpiedzīvo un nevajadzētu būt, ka mēs kaut ko diži palaižam garām.

Vai tad, ja es vēl neesmu piedzīvojusi īstu mīlestību, man uz to jāskatās seriālos un filmās, lai zinātu, kā tas ir? Vai tad nav tā, ka tas var iedot falšu ieskatu par to, kas tad ir mīlestība? Lielākā daļa, kas to ir piedzīvojusi savā personīgajā dzīvē saka, ka neviens tomēr nevar pateikt, kas ir īsta mīlestība, jo katrs to piedzīvo citādi.

Lai nu kā – jaunā datora komponente – video karte palīdz šos ziemas vakarus aizvadīt nedaudz spilgtāk, spraigāk un reizēm arī – mīlīgāk.

Lielais produktu daudzums

Protams, mūsdienu tehnikas attīstība skrien ātrāk nekā mēs spējam tai izsekot līdzi.Visai bieži sanāk apjukt lielajā preču klāstā un nesaprast ko labāk izvēlēties. Dalder.lv piedāvā apskatīt oriģināli pievienotas bildes pie katra sludinājuma vai tieši sazināties online čatā ar sludinājuma ievietotāju, kurš jau spēs sniegt precīzāku informāciju – atsūtīt papildus attēlus vai sniegt produkta specifikācijas aprakstu.

Atverot sadaļu “datoru komponentes” portālā dalder.lv, pārlaižot ātri acis, nedaudz var samulsināt lielais saraksts, bet iedziļinoties, skaisti redzams, ka viss ir sakārtots, uzskaitīts un pasniegts tā, lai ikviens saprastu. Šīs dažādās datoru komponentes ietver sevī daudz smalku aksesuāru, ko jūsu pašu ērtākai ikdienai ar datoru piedāvā mūsdienīgais sludinājumu portāls dalder.lv.


Leave a Comment