Darbs Rēzeknē tagad viegli atrodams digitālajā bezmaksas platformā Dalder.lv

Rēzekne tiek dēvēta par septiņu pakalnu pilsētu un par pilsētu, kura ir Latgales sirdī. Tā ir republikas nozīmes pilsēta, kurā valda izteikta viesmīlības pilnā latgaliskā identitāte.

 Pats par sevi saprotams, ka darbs Rēzeknē jeb darba piedāvāšanas vai meklēšanas iespējas ir bijušas aktuālas visos laikos. Līdz šim, lai atrastu kādu sev tīkamu vakanci, bija jāmeklē un jāstudē dažādi interneta vidē haotiski izmētāti portāli un sludinājumu serveri.

Dalder.lv ir līdz šim nebijusi unikāla digitāla sludinājumu platforma, kas papildu klasiskajai sludinājumu izvietošanai piedāvā inovatīvu pieeju lietotājiem.

Kā operatīvi var atrast vai piedāvāt darbu Rēzeknē

Dalder.lv ir pieejama inovatīva datu filtrēšanas sistēma. Lokalizācija, tas ir detalizēts administratīvais iedalījums, kas atvieglina portāla lietošanu. Neviena cita digitāla sludinājumu platforma līdz šim nav tik skrupulozi iedalījusi Latvijas teritoriju. Ja nepieciešams darbs Rēzeknē, atrast vakances ir pavisam viegli. Portālā katram novadam un katram tā pagastam ir savs reklāmas dēlis. Piedevām republikas nozīmes pilsētām, piemēram, Rēzeknei, ir arī pilsētu rajonu iedalījums.

Kā uzsākt lietot Dalder.lv?

Sākotnēji portālā ir jāpiereģistrējas. Citas sludinājumu platformas pieprasa reģistrācijas maksu vai pat maksu par katru ievietotu sludinājumu, savukārt Dalder.lv komanda garantē, ka reģistrācija un pamata pakalpojumu pakete vienmēr būs bez maksas.

Ja jāatrod darbs Rēzeknē, darba meklētājam vai tā piedāvātajam ir unikāla iespēja, izmantojot CV online versiju, sastādīt sludinājumu ar pāris klikšķiem dažās sekundēs. Ja nepieciešama palīdzība vai rodas kādas neskaidrības, portāla moderatori labprāt konsultē lietotājus gan telefoniski, gan atbildot uz jautājumiem e-pastā, kā arī savos sociālajos profilos. Dalder.lv komanda – tās ir patiesas rūpes par katru portāla lietotāju.

Inovatīva pasaules līmeņa meklēšana

Dalder.lv ietver sevī desmitiem tūkstošu sadaļu, tādēļ preces, pakalpojuma vai vakances meklēšanas sistēma ir detalizēti izstrādāta un meklēšanu atvieglina unikāla datu filtrēšanas sistēma. Dalder.lv joprojām ir izstrādes stadijā un vistuvākajā laikā tā komanda piedāvās Google labo meklēšanas rezultātu kvalitāti.

Advancētā pieeja – transakcijas atsauksmes un operatīva jaunumu saņemšana

Lietotāju atsauksmes parasti ir ļoti svarīgas, jo garantē darījuma ticamību un kvalitāti. Uz doto brīdi Latvijā virtuālo atsauksmju ticamības līmenis ir ārkārtīgi zems. Portāls Dalder.lv drīzumā piedāvās transakciju atsauksmes, t.i. komentēšana būs iespējama tikai pēc darījuma veikšanas. Reģistrējoties portālā un ievietojot sludinājumu, piemēram, par darbu Rēzeknē, ir iespēja pierakstīties jaunumu saņemšanai, kas lieliski ietaupa lietotāja laiku un atvieglina portāla lietošanu.

Jāteic, ka Rēzeknē nav tik daudz darba kā galvaspilsētā, tāpēc ātra reakcija uz katru jaunu piedāvājumu ir īpaši svarīga. Mana tante Rēzeknē strādā par skolotāju. Neko vairāk par viņu gan neatklāšu. Ja nu šeit lasa kāds viņas audzēknis vai kolēģis – sanāks tā nesmuki.

Domāju, ka katrs saprot, ka skolotāji vispārizglītojošā skolā ir vieni no novada vai pilsētas populārākajām personībām. Nebūtu īpaši smuki, ka kāds vietējais uzzinātu par tantes vasaras plāniem. Vasara skolotājiem nozīmē īpaši daudz un tieši tādēļ to ne ar vienu dalīt negribētos.

Arī sezonas darbu piedāvājumi

Lai nu kā, tieši šobrīd tantei atkal interesē darbs Rēzeknē, jo šai vasarā viņa vienkārši gribētu nevis laiskoties laukos vai pludmalē, bet tieši pretēji – piepelnīties. Pētot dalder sludinājumus, darba iespējas Rēzeknē nav visai plašas, taču tas varētu būt arī tādēļ, ka rēzeknieši vienkārši nav tik aktīvi šādu informāciju sniegt internetā.

Domāju, ka Rēzeknes iedzīvotāji informāciju par darbu Rēzeknē vairāk mēdz nodot mutiski, nevis publicē to internetā. Kā saka, ja kaimiņš bez darba, tad to vispirms piespēlē viņam.

Taču tante nepadevās un ievietoja sludinājumu pati. Uzrakstīja, ka meklē kādu piepelnīšanās iespēju vasarā. Viņa, protams, uzskaitīja savus talantus un arīdzan labās īpašības. Pēc 2 dienām viņai piedāvāja darbu viesu mājā – katrās brīvdienās jāgatavo maltītes un banketu uzkodas. Brīnišķīgi! Jaunajā darbā viņa gan strādā, gan arī atpūšās, jo saimnieki pa darba dienām atļauj viņai apmeklēt pirti un baseinu par zemākām cenām.

Kā viņai būs gājis, uzzināšu tikai nākammēnes! Taču vienu es zinu – darbs Rēzeknē ir atrodams visai ātri.

Ja arī jums ir nepieciešamība atrast darbu Rēzeknē vai arī ir vajadzība pēc apzinīga darbinieka jūsu uzņēmumā, portāls Dalder.lv ir īstā vieta, kur vienam otru sameklēt!

Leave a Comment