Commodus gaisa kondicionēšanas sistēmas

Commodus

Commodus ir uzņēmums ar milzīgu pieredzi apkures katlu, kondicionēšanas sistēmu, siltumsūkņu un saules paneļu uzstādīšanā. Uzņēmums balstās uz augstu servisu un ir prasīgs pret sevi un ražotājiem.

Kondicionēšanas sistēmas ir ļoti svarīga mūsdienu cilvēka dzīves sastāvdaļa. Tās ir ierīces, ar kuru palīdzību varam uzlabot ikdienu un padarīt to komfortablāku. Pēc definīcijas, kondicionieris ir ierīce, kas spēj uzlabot citu materiālu kvalitāti, tomēr lielākoties ar šo vārdu saprotam gaisa kondicionēšanu.

Pirmais kondicionieris

Gaisa kondicionieris pasaulē ir pazīstams jau vairākus gadsimtus. Sākotnēji tika izmantots ledus, ar kura palīdzību bija iespējams dzesēt telpas, tomēr šis process bija gan laikietilpīgs, gan dārgs. Līdz ar citu tehnoloģiju attīstību, attīstījās arī kondicionieri, un vairāk kā 60 gadus atpakaļ radās pirmie kondicionieri mūsdienu izpratnē. Šie pirmie kondicionieri izmantoja freona fizikālo īpašību arī ļoti karstā dienā ienest telpā vēsumu.

Kas ir mūsdienu kondicionieris?

Commodus gaisa kondicionēšanas sistēmas ir pilnībā automatizētas iekārtas, kas nodrošina vēlamo un nepieciešamo temperatūru, dzesējot telpas gaisu un nodrošinot komfortablu mitruma līmeni. Modernie kondicionieri spēj gaisu arī sildīt, attīrīt un jonizēt.

Lai noteiktu, cik energoefektīvs ir kondicionieris, tiek izmantots EER rādītājs. Tas parāda to, cik aukstuma kW vienības varēs saražot, iztērējot 1kW elektrības. Inverter tipa kondicionieri patērēs par 20-70% mazāk elektrības, bet to cena būs 1.5-3 reizes dārgāka.

Kādu firmu izvēlēties?

Commodus piedāvājumā ir ļoti kvalitatīvi kondicionieri. Alpic Air, Mitsubishi Heavy Industries, Samsung, Daikin ir tirgus līderi, kas atbildīs pat prasīgāko pircēju vēlmēm. Alpic Air piemēroti nelielās mājās, dzīvokļos, birojos, kur nepieciešamas mazas, kompaktas iekārtas. Tiem ir moderns dizains un ir ērti ikdienas lietošanā. 

Heavy Industries kondicionieri izceļas ar izcilu kvalitāti. Japāņu ražotājs spēj noturēt tirgus līdera statusu, pateicoties jaunāko tehnoloģiju izmantošanai, energoefektivitātei, ilgajam kalpošanas laikam, uzticamībai, drošībai un augstajām dizaina prasībām. Kondicionēšanas sistēmas aprīkotas ar elektronisku vadību un tiem ir A+ marķējums.

Samsung kondicionieru galvenais pluss ir inovatīvo tehnoloģiju izmantošana, padarot cilvēka dzīvi komfortablāku un vienkāršāku. Šos kondicionierus var vadīt ar TV pulti vai viedtālruni. Tos arī dēvē par gudrajiem kondicionieriem, kas ļauj ietaupīt līdz pat 80% no elektroenerģijas. Ārēji apstrādāti ar pretkorozijas materiāliem, tie attīra gaisu, ilgi kalpos un sniegs estētisku baudījumu, jo ir moderni arī dizainā.

Savukārt, Daikin kondicionieri par prioritāti uzskata videi draudzīgu risinājumu un augstākās kvalitātes iekārtu ražošanu. Ļoti augsti energoefektivitātes rādītāji gan tropiskā saulē, gan arktiskā aukstumā.

Starp citu, vai zināji, ka šobrīd tik populārie siltumsūkņi arī spēj darboties kā kondicionēšanas sistēmas? Jā, šī ierīce būs daudz dārgāka kā parastais kondicionieris, taču varēsi izmantot gan ziemā, lai sasildītos, gan vasarā, lai atvēsinātos un uzlabotu gaisa kvalitāti.

Leave a Comment