Baudpilns manikīrs Rīgā katrai gaumei

baudpilns manikīrs rīgā

Lai arī vairums manikīra procedūru sākas vienādi, tomēr izvēle paliek klienta ziņā – veikt pamata procedūru vai arī izvēlēties ko radošāku. Īpaši daudz labu meistaru atrodas galvaspilsētā, līdz ar to manikīrs Rīgā ir iespēja tikt pie koptiem nagiem ar unikālu dizainu – sākot ar vienkāršu „nude” nagu lakas krāsojumu līdz kreatīviem nagiem ar 3D dekoriem.

Manikīrs Rīgā – daži no populārākajiem veidiem

Klasiskais

Ja nekad iepriekš neesi veicis nagu kopšanu pie meistara, vari sākt ar klasisko procedūru, bez citām papildus ekstrām. Vispirms meistars uz kutikulām uzklās krēmu vai kutikulu eļļu un novietos rokas traukā ar siltu ūdeni uz dažām minūtēm, ļaujot tam iesūkties. Pēc mērcēšanas meistars nožāvēs nagus, atbīdīs ienadžus un atbrīvos no nedzīvajām kutikulām.

Speciālists noteikti jautās par vēlamo nagu formu un garumu. Kad nagu forma ir izveidota un nagi ir nopulēti, uz tiem tiek uzklāta bāzes kārta. Pēc tam seko izvēlētā nagu laka, parasti divās kārtās. Beigās tiek uzklāta pēdējā kārta, nožāvēta nagu laka un kutikulas ieziestas ar kutikulu eļļu veselīgam izskatam. Tādējādi baudpilns manikīrs Rīgā ļauj tikt ne tikai pie patīkamām emocijām, bet galu galā arī pie koptiem un skaistiem nagiem.

Franču

Izvēloties šo veidu, nagiem tiek piešķirts tīrs un brīnišķīgs izskats. Parasti uz nagiem tiek uzklāta skaidra, gaiši rozā vai bēšīga nagu laka visa naga garumā, tikmēr balta nagu lakas kārta tiek uzklāta gar nagu galiem. Gala rezultātā nagi izskatās veselīgi un ideāli visiem dzīves gadījumiem – ar franču manikīru rezultāts vienmēr ir lielisks.

Akrila un gēla nagi

Akrila nagi ir lieliska iespēja iegūt skaistus, garus un stingrus nagus ikvienai dāmai, kurai dabīgie nagi ir plāni un nekad neataug vēlamajā garumā. Izmantojot šo metodi dabiskie nagi tiek attīrīti un uz tiem tiek uzlikti mākslīgie nagi, kuri tiek pārklāti ar akrila slāņiem. Kad mākslīgie nagi ir pievienoti, tos apvīlē vēlamajā formā un veido dizainu.

Laikam ejot ataug dabīgie nagi, kas nozīmē, ka pēc 3-4 nedēļām atkal jāiet uz salonu, lai noslēptu ataugušo nagu. Līdzīgi tiek veidoti arī gēla nagi, tikai gēla uzklāšanas procesā nagi ir jātur zem UV lampas.

Gēllakas pārklājums

Ļoti populārs manikīrs Rīgā, ko izvēlas visa vecuma sievietes, ir gēllakas pārklājums. Tas praktiski ietver klasisko procedūras sākumu, tikai parastās nagu lakas vietā tiek uzklāta gēllaka, uzklāšanas procesā turot nagus zem UV lampas. Šādā veidā netiek pievienoti mākslīgi nagi, bet vienkārši uzklāta nagu laka, kas turas pat vairākas nedēļas līdz ataug dabīgie nagi un gēllaka jānoņem, lai uzklātu no jauna.

Mans mīļākais – Franču manikīrs 

Man pašai mīļākais ir franču manikīrs. Mans darbs ir saistīts ar klientiem. Tas prasa vienmēr pacensties savā ārējā izskatā. Mūsdienu dāmai jāpadomā arī par pienācīgu manikīru. Es esmu klasikas cienītāja, tādēļ franču manikīrs ir īpaši piemērots. To patiešām iespējams saskaņot ar jebkāda stila un krāsu apģērbu.

Franču manikīrs man patīk arī tīrā praktiskuma dēļ. Tie nav mākslīgie nagi, kuri pēkšņi var atlūzt, turklāt tie arī nav tik gari. Darbā es varbūt esmu baigā dāma, taču mājās es labprāt daru darbus ar rokām – mazgāju traukus, tīru māju, gatavoju ēst un reizēm arī kaut ko sev uzšuju.

Aktīvās atpūtas cienītājiem franču manikīrs parasti ir visiecienītākais. Tas neprasa arī pārāk lielas pūles gadījumā, ja kādu no nagiem netīšām izdodas nobružāt. Ja izvēlaties gēllakas pārklājuma franču manikīru un tomēr sanācis ilgāk pastrādāt virtuvē, līdz tā sākusi lobīties nost, tad avārijas gadījumā viegli varēsiet nolakot to pati. Tikai iepriekš gan būs jānopērk baltā un rozīgā vai bēšā nagu laka.

Par manikīru atcerēties ir vieglāk, jo rokas ir daudz redzamākas kā mūsu kājas. Taču veselības ziņā pedikīrs ir pat vēl nepieciešamāks par manikīru. Par pēdām vajadzētu rūpēties tikpat regulāri kā par rokām, jo galu galā pēdas ir mūsu ķermeņa balsts.

Lai nu kā – nagi ir kaut kas līdzīgs matiem. Tā ir viena no meitenes rotām, tikai mazliet neuzkrītošāka. Nagus no tāluma neieraudzīsi, taču, ja kāds vēlēsies ar Tevi iepazīties tuvāk, tad rokas tiks pamanītas. Galu galā dzirkstoša vīna glāze elegantos pirkstos taču izskatīsies daudz pievilcīgāk.

Leave a Comment