Izdevīgs siltumsūknis ir realitāte

siltumsūknisSarežģītā izvēle.

Domājot par savu personīgo māju, ikviena ģimene saskaras ar nopietnu jautājumu – kādu apkures sistēmu labāk izmantot? Tirgū ir plašs piedāvājums ar apkures katliem, tāpat var izmantot ar gāzi vai elektrību vadāmas apkures iekārtas un sistēmas.

Read more

Kā tikt galā ar neiespējamo – ārstēt psoriāzi?

psoriāzeDaudzi, kurus nav piemeklējusi šī ādas slimība, nemaz nezina par tās eksistenci, tomēr tie, kurus tas skar, zina par to katru sīkumu. Tas ir tādēļ, ka psoriāze ir agresīva ādas slimība, un no tās slimniekiem gribas pēc iespējas ātrāk tikt vaļā. Sliktās ziņas ir tādas, ka ārstēt psoriāzi ar mūsdienu medicīniskajām iespējām var visai ierobežoti, tomēr tas nenozīmē, ka neko nevar darīt, lai uzlabotu situāciju – veicot pareizu profilaktisko kopšanu un ārstēšanu, psoriāze kļūs ļoti nemanāma un pasīva.

Read more

Baudpilns manikīrs Rīgā katrai gaumei

baudpilns manikīrs rīgā

Lai arī vairums manikīra procedūru sākas vienādi, tomēr izvēle paliek klienta ziņā – veikt pamata procedūru vai arī izvēlēties ko radošāku. Īpaši daudz labu meistaru atrodas galvaspilsētā, līdz ar to manikīrs Rīgā ir iespēja tikt pie koptiem nagiem ar unikālu dizainu – sākot ar vienkāršu „nude” nagu lakas krāsojumu līdz kreatīviem nagiem ar 3D dekoriem.

Read more