Cik svarīga ir izglītība?

study

Pats par sevi saprotams, ka mēs priekšroku dodam sadarbī­bai ar profesionāļiem, savas jomas ekspertiem. Bet jebkura gudrība, kas pieņemta par absolūtu, var pārvērsties muļķībā. Tāpēc nenāk par sliktu laiku pa laikam aizdomāties par to, ko mēs saprotam ar profesionālismu un kādos gadījumos mums ir vajadzīgi šauras jomas speciālisti, bet kādos – universā­li cilvēki. 

Read more

Ādas lielākā problēma – akne

akne

Pusaudža gadi jau sen pagājuši, taču akne joprojām nav pārgājusi. TV reklāmās modeļi tikai nomazgā seju ar izslavētu brīnumlīdzekli, un āda paliek nevainojama. Saprotams, ka dzīvē tā reti notiek. Lai varētu akni novēst, vispirms lūkosim saprast, kas tā ir.

Read more

Kaitēkļu iznīcinātāji

cockroaches

Aizvadīto piecdesmit gadu laikā Rollinsu ģimene ir kļuvusi slave­na, pateicoties divām lietām iznī­cinot miljoniem kaitēkļu un organi­zējot daudz lielisku ballīšu. Atlantas sabiedrībā šī astoņus miljardus vērtās Orkin kaitēkļu apkarošanas impērijas ģimene ir kā monarhi, kurus apskauž visa pilsētas elite. Ģimenes galva ir Gerijs Rollinss, kas kopā ar sievu Rūtiju uz ballītēm savā 728 hektārus lielajā rančo netālu no Kārtersvilas Džordžijas štatā mēdza aicināt sim­tiem viesu.

Read more

Meditācija biznesam

meditacija

Vai esat ievērojuši, cik daudzi jūsu paziņas aizraujas ar meditā­ciju? Šī tendence kļuvusi vispārēja. Plašsaziņas līdzekļi vēsta, ka daudzi lielu kompāniju vadītāji pievērsušies Austrumu praksēm, lai sevi pilnvei­dotu. Meditē Ruperts Mērdoks, To­nijs Švarcs, Opra Vinfrija un daudzi citi lielie bosi. Un tā nav nejaušība, ka biznesa aprindās strauji izplatās treniņu sistēmas uz meditācijas pamata – mindfulness. Augsto tehnoloģiju milži, piemēram, Google, Intel, Facebook, labprāt sūta savus darbiniekus uz šādiem kursiem.

Read more

Mūzikas skola pieaugušajiem

piano

Latvijā ir aptuveni 145 mūzikas skolas, bet tās visas domātas bērniem. Ja pieaugušais grib iemācīties spēlēt kādu instrumentu, viņam nākas iztikt ar YouTube vai jāmeklē privātskolotājs. Ilze Rusova (48) te saskatīja iz­devību uzsākt savu biznesu. Pagājuši vien nepilni divi gadi, un skola pie­augušajiem Muzikālā darbnīca ap­groza jau 60 tūkstošus eiro, nopelnot 20 procentu.

Read more

Droši māju projekti

arhitektiOmulīga un dzīvošanai ērta māja – ikviena sapnis. Ja arī Jūsu plānos ir ģimenes mājas būvēšana, tad ir pienācis laiks skatīties uz savu nākamo māju ar nākotnes redzējumu – ar iespēju tipveida projektu pielāgot tieši Jūsu vēlmēm. Daudzi arhitektu biroji pilnā mērā attaisno izvēlētos arhitektūras risinājumus un plānojumu, celtniecības un apdares tehnoloģijas, kā arī dekoratīvos elementus.

Read more

Šveices Kalniņi

BUISNESSLabākais aktieris šogad nepelnīti netika izvirzīts Šveices Nacionālās bankas (SNB) viceprezidents Zans Pjērs Dantins, kurš 2015. gada 13. janvāri paziņoja, ka Šveices franka kursa ierobežojums attiecībā pret eiro būs nacionālās monetārās politikas galvenais elements. Nepagāja ne trīs dienas, kad šis ierobežojums tika atcelts un franka kurss krasi palielinājās, izraisot finanšu cunami efektu. Pirmajā dienā pēc liktenīgā paziņojuma franka kurss attiecībā pret eiro un dolāru palielinājās par 21%, atgādinot investoriem, cik bīstami ir sekot pūlim un cik neprin- cipiāli mēdz būt bezjūtīgie monetārie regulatori. Sociālajos tīklos tas tika nosaukts par frankogedonu, un banku, hedžfondu un valūtas brokeru zaudējumi ar katru dienu kļuva arvien lielāki.

Read more