Bērns taisa naudu

berns-taisa-naudu Pēc tam, kad Roberts Deilijs un Henrijs Torns 2005. gadā aizveda pašu radīto temperatūru regulējo­ša dušas uzgaļa prototipu uz izstā­di Home St Garden Show Pitsburgā, notika kaut kas dīvains. Šī ierīce bija paredzē­ta 25-45 gadus veciem vīriešiem, kuri aizrau­jas ar dažādiem tehniskiem nieciņiem, bet kāda sieviete ar bērnu ratiņiem teica, ka viņa dotu priekšroku tādai ierīcei vannas istabā, kas pa­sargātu no bērnus applaucēšanās. «Viņa aiz­gāja, un mēs tikai pasmējāmies,» atceras Dei­lijs, 43 gadus vecais kompānijas vadītājs.

Read more

Skaistumkopšanas salons domāts visiem

Skaistumkopšanas-salonsVieta, kur aizmirst par ikdienas rūpēm, kur atstāt raizes un veltīt uzmanību sava ķermeņa un prāta labsajūtas gūšanai. Tas sniedz vienotu un unikālu procedūru kopumu, kurš ir neatņemama dzīves sastāvdaļa tiem, kuri rūpējas par savu iekšējo un ārējo sajūtu balansu.

Atrodiet laimes formulas pavedienu, kas aizvedīs jūs līdz meklētajam – absolūtam mieram un gandarījumam, kad ķermeņa labsajūta vienlaikus savienojas ar atbrīvotā prāta lidojumu.

Read more

Venēcija

VenecijaPalikt vienatnē pašam ar sevi – tas ir vin­grinājums, kas pilsētām nāk par labu pat vairāk nekā atsevišķiem cilvēkiem. Ve­nēcija, kuru cauru gadu apšļaksta kruīzu pasažieru un viesmākslinieku, kinozvaig­žņu un kinokritiķu, jaunlaulāto un pen­sionāru viļņi, novembrī iegūst izdevību mazliet atvilkt elpu: steidzīgos apmeklē­tājus, gluži kā nokritušās lapas, izdzenā rudens siroko, gondoljēri nodod airus tehniskajā apskatē, muzeju uzraugi at­dod atpakaļ Arsenālu karavīriem, bet visu vecumu un sugu Venēcijas sinjori uzvelk cepures un gleznaini ietinas šallēs, kas aizstāj seno karnevālu ietērpu – masku un apmetni, tabarro un bautu.

Read more

Kulinārijas ceļojums

Kulinārijas ceļojumsViens no labākajiem Florences res­torāniem – mājīgais Cibreo – mitinās nomaļus no galvenajiem pilsētas tūrisma maršrutiem, tāpēc to atrast spēj tikai ļoti zinātkārs ceļotājs. Kādreiz šo garšīgo vietu sev atklāja aktrise un televīzijas raidījumu vadītāja Jūlija Visocka, sāka to apmeklēt un iepazinās ar Cibreo šefpavāru Fabio Pikki. Viņš ne tikai burvīgi gatavo, bet arī bezgala interesanti stāsta par ēdieniem, lasa lekcijas, uz kurām nokļūt vienkārši tāpat, no ielas, tikpat kā nav iespējams. Kad pirms diviem ga­diem Jūlija iecerēja jaunu projektu par kulinārijas ceļojumiem, viņa jau zināja, pie kā vedīs savu gastronomisko ceļojumu dalībniekus.

Read more