Portāls SS.lv kļūst nekonkurētspējīgs?

SS.lv viennozīmīgi ir pieprasītākais sludinājumu portāls Latvijā, kas vairāku gadu garumā nav veicis nevienu saviem lietotājiem piemērotu izmaiņu, kas palīdzētu mājas lapu lietot ērtāk, vienkāršāk un efektīvāk. Portāls SS.lv nedomā par attīstību un  ilgtermiņa pozīciju noturēšanu. Ir radīts jauns un ērts sludinājumu portāls dalder.lv, kas var kļūt par nopietnu tirgus spēlētāju.

Pēdējā laikā ss.lv vārds izskanējis saistībā ar cenu celšanu par sludinājumiem, kas radījusi neapmierinātību un neizpratni. Daļai no sludinājumu sadaļām maksa par ievietošanu ir arī samazinājusies, tomēr lielā daļā gadījumu tā ir pieaugusi, sevišķi nekustamo īpašumu segmentā, jo sludinājumu maksa ir pielīdzināta preces vērtībai. Pieaugot nekustamā īpašuma cenai, maksa mainās būtiski. Par 45000 Eur vērtu dzīvokli pašlaik jāmaksā jau 3.50 eur , iepriekšējo 1.47 eur vietā.

Dalder.lv piedāvātās priekšrocības

Salīdzinot ar ss.lv Dalder saviem lietotājiem piedāvā vairākas priekšrocības. Pirmkārt, tā ir nebijusi pieredze darba meklētājiem, pakalpojumu piedāvātājiem un preču pārdošanas jomā. Dalder funkcionalitāte un uzbūve ir radīta domājot tikai un vienīgi par tā lietotājiem. Sludinājumu platformas galvenās priekšrocības:

  • Lokalizētie sludinājumu dēļi, kas nozīmē, ka katrai pilsētai var būt savs sludinājumu “dēlis”;
  • Sludinājumu bezmaksas publicēšana;
  • Tiešā komunikācija ar pārdevēju;
  • Reģistrēta lietotāja profils, kas kalpos arī kā mājaslapa;
  • Unikāla un nebijusi kuponu un akciju sistēma.

Ko tas nozīmē lietotājiem? Tā ir iespēja vienkārši un ērti ievietot sludinājumus, atrast nepieciešamo preci un iepazīties ar dažādiem  akciju piedāvājumiem.

Vai tiešām SS.lv nedomā par saviem klientiem?

Kā apliecinājums tam, ko par ss domā lietotāji ir sūdzību skaits, kas pēdējā laikā saņemts Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC). 2016. gada pirmajā pusē arī saņemtas ievērojams skaits sūdzību, kas būtiski palielinājies otrajā pusgadā. Vairāk kā 40 klienti sūdzējušies par dažādām problēmām saistībā ar «ss.lv» pakalpojumu izmantošanu, piemēram:

  • portāls dzēš klientu izvietotos sludinājumus, par kuriem ir samaksāta nauda;
  • lv neatbild uz klientu vēstulēm un telefona zvaniem, kuros patērētāji mēģina noskaidrot, kādi ir viņu sludinājumu dzēšanas iemesli;
  • daudzi iemaksā depozītu, bet pēc sludinājuma bloķēšanas ss neatdodot atlikumu.

Dalder.lv domā par lietotājiem un ir par aktīvu komunikāciju gan ar pircējiem, gan pārdevējiem. Tieši tāpēc, cienot savu laiku,  izvēlēties jauno dalder.lv ir tikai loģiski un pašsaprotami!

Leave a Comment